Рубіо пообіцяв з’ясувати, чи можна відновити переговори між Україною і рф
Державний секретар США Марко Рубіо заявив, що найближчими тижнями Вашингтон планує активізувати дипломатичні зусилля, аби з’ясувати, чи є можливість відновити мирні переговори між Україною та росією.
Про це він сказав в ефірі Fox News.
За словами Рубіо, найближчим часом очікуються нові дипломатичні кроки, спрямовані на пошук шляхів завершення війни між росією та Україною.
Протягом найближчих кількох тижнів ви станете свідками певних зусиль, спрямованих на те, щоб з’ясувати, чи вдасться нам відновити переговори між росією та Україною й покласти край цій війні, – сказав Рубіо.
Водночас держсекретар наголосив, що позитивний результат цих ініціатив наразі не гарантований.
Ми також розуміємо, що обидві сторони мають досить чіткі “червоні лінії”, і доки нам не вдасться трохи зблизити ці “червоні лінії”, ми не досягнемо бажаного результату, – заявив держсекретар США.